H42K61BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H42K61BCA
JLCPCB Part #
C1410730
Package
Plugin
Description
2.61kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS