3430B2F56KTDF
MFR.Part #
3430B2F56KTDF
JLCPCB Part #
C5501954
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS