CRGH0603F374K
MFR.Part #
CRGH0603F374K
JLCPCB Part #
C2098854
Description
-55℃~+155℃ 200mW 374kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS