CPF-A-0603B3K9E1
MFR.Part #
CPF-A-0603B3K9E1
JLCPCB Part #
C1695758
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS