CRGH0603F34K8
MFR.Part #
CRGH0603F34K8
JLCPCB Part #
C2097990
Description
-55℃~+155℃ 200mW 34.8kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS