RL0816S-100-F
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL0816S-100-F
JLCPCB Part #
C2087940
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 10Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS