RQ73C1E5K11BTD
MFR.Part #
RQ73C1E5K11BTD
JLCPCB Part #
C4117921
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS