RN73H1JTTD2773B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2773B50
JLCPCB Part #
C4176274
Description
100mW 277kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS