CRGH0603F24R3
MFR.Part #
CRGH0603F24R3
JLCPCB Part #
C4243905
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS