CRGH0603F243R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0603F243R
JLCPCB Part #
C2098618
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 243Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS