ERA-3AED680V
MFR.Part #
ERA-3AED680V
JLCPCB Part #
C2092580
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS