ERJ-PB3D3240V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PB3D3240V
JLCPCB Part #
C2086983
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS