CRGH0603F249R
MFR.Part #
CRGH0603F249R
JLCPCB Part #
C4042215
Description
-55℃~+155℃ 200mW 249Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS