CRGH0603F549R
MFR.Part #
CRGH0603F549R
JLCPCB Part #
C4235311
Description
-55℃~+155℃ 200mW 549Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS