CRGH0603F210R
MFR.Part #
CRGH0603F210R
JLCPCB Part #
C2098412
Description
-55℃~+155℃ 200mW 210Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS