CRGH0603F110R
MFR.Part #
CRGH0603F110R
JLCPCB Part #
C2098769
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS