CPF0603B6R34E
MFR.Part #
CPF0603B6R34E
JLCPCB Part #
C4079564
Description
-55℃~+155℃ 6.34Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS