CRGH0603F10R
MFR.Part #
CRGH0603F10R
JLCPCB Part #
C2097814
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS