CRGH0603F187K
MFR.Part #
CRGH0603F187K
JLCPCB Part #
C4003116
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS