SMV3W10MJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMV3W10MJT
JLCPCB Part #
C4191600
Package
SMD,5.5x10.5mm
Description
-65℃~+200℃ 10MΩ 3W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,5.5x10.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS