CRGH0603F18K2
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0603F18K2
JLCPCB Part #
C4351963
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS