CRGH0603F124K
MFR.Part #
CRGH0603F124K
JLCPCB Part #
C2098043
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS