H8127KBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8127KBCA
JLCPCB Part #
C1406559
Package
Plugin
Description
127kΩ 250mW ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS