H44K22DYA
MFR.Part #
H44K22DYA
JLCPCB Part #
C1409582
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS