CRGCQ2512J33R
MFR.Part #
CRGCQ2512J33R
JLCPCB Part #
C4070741
Description
-55℃~+155℃ 1W 33Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS