SR733ATTER200F
MFR.Part #
SR733ATTER200F
JLCPCB Part #
C4164069
Description
-55℃~+150℃ 1W 200mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS