CRGCQ2512F470K
MFR.Part #
CRGCQ2512F470K
JLCPCB Part #
C3947726
Description
-55℃~+155℃ 1W 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS