AA2512FK-07121RL
MFR.Part #
AA2512FK-07121RL
JLCPCB Part #
C6116831
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS