SR733ATTER365F
MFR.Part #
SR733ATTER365F
JLCPCB Part #
C2601939
Description
-55℃~+150℃ 1W 365mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS