RN73C2B6K81BTG
MFR.Part #
RN73C2B6K81BTG
JLCPCB Part #
C4179224
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS