CRGCQ2512F47K
MFR.Part #
CRGCQ2512F47K
JLCPCB Part #
C2082727
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS