CRGCQ2512F33R
MFR.Part #
CRGCQ2512F33R
JLCPCB Part #
C2075971
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS