SLR1TTE4R53F
MFR.Part #
SLR1TTE4R53F
JLCPCB Part #
C4227084
Description
-55℃~+180℃ 1W 4.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS