CRGCQ2512F39R
MFR.Part #
CRGCQ2512F39R
JLCPCB Part #
C4048069
Description
-55℃~+155℃ 1W 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS