CRGCQ2512F33K
MFR.Part #
CRGCQ2512F33K
JLCPCB Part #
C2082731
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS