CRGCQ2512F1K5
MFR.Part #
CRGCQ2512F1K5
JLCPCB Part #
C2082709
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS