CRGCQ2512J1K5
MFR.Part #
CRGCQ2512J1K5
JLCPCB Part #
C2083335
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS