RP73PF1E8K45BTD
MFR.Part #
RP73PF1E8K45BTD
JLCPCB Part #
C2084340
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS