CRGCQ2010J1K0
MFR.Part #
CRGCQ2010J1K0
JLCPCB Part #
C2082286
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS