RN73C2A11K5BTDF
MFR.Part #
RN73C2A11K5BTDF
JLCPCB Part #
C2093782
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 11.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS