RA73F2A324RBTD
MFR.Part #
RA73F2A324RBTD
JLCPCB Part #
C3921621
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 324Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS