KRPA-11DY-12
MFR.Part #
KRPA-11DY-12
JLCPCB Part #
C5745168
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V@AC 5A Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS