H4P110RDZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P110RDZA
JLCPCB Part #
C1407610
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS