CRGCQ2010F18K
MFR.Part #
CRGCQ2010F18K
JLCPCB Part #
C4352173
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS