CRGCQ2010F1K5
MFR.Part #
CRGCQ2010F1K5
JLCPCB Part #
C2082449
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS