CRGCQ1210J47K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGCQ1210J47K
JLCPCB Part #
C4091877
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS