CRGCQ1210J4K7
MFR.Part #
CRGCQ1210J4K7
JLCPCB Part #
C2082038
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS