CRGCQ1210J47R
MFR.Part #
CRGCQ1210J47R
JLCPCB Part #
C3967493
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS