H4294KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4294KBYA
JLCPCB Part #
C1411703
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 294kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS