ERJ-L14UJ68MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ68MU
JLCPCB Part #
C20024182
Description
-55℃~+125℃ 333mW 68mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS